Renkli eğlenceleri, lüks kumarhaneleri ve çılgın partilere ev sahipliği yapan gece kulüpleriyle ünlenen günah şehirlerini keşfetme vakti. Günah kelimesini duyunca boş yere endişelenmeyin. Zira, eğlencede sınır tanımayan yapılarıyla ‘günah şehri’ olarak tanımlanan bu şehirlere seyahat etmek için azılı bir günahkar olmaya gerek yok.

Dünyaca Ünlü 10 Günah Şehri

1. Rio de Janeiro, Brezilya

Rio de Janeiro‘yu, Alessandro Ambrasio ve Adriana Lima gibi güzelliğiyle kendine hayran bırakan Brezilyalı kadınlarıyla düşündüğümüzde, ‘melekler şehri’ demek pek de yanlış olmaz. Ayrıca, Latin ezgilerinin havada uçtuğu Rio Karnavalı, rengarenk gece kulüpleri ve plajlar da, Brezilya’ya gitmek için muhteşem bir sebep olabilir.

2. Macau, Çin

Macau, Çin’in kumarhane cenneti. Her ne kadar kumar denildiğinde akla gelen ilk şehir olmasa da, şansına güvenenler için eşsiz eğlenceler sunuyor. Lüks kumarhanelerinin yanı sıra etkileyici gece hayatıyla da dikkat çeken Macau, eğlence dünyasının gözde şehirleri arasında.

3. Manama, Bahreyn

Manama, nüfusunun yüzde 33’ü Avrupalılardan oluşan Bahreyn’de, alkolün serbestçe içilebildiği ve sert şeriat kurallarının olmadığı bir şehir. Dansın, müziğin ve eğlencenin tadına varacağınız bir Orta Doğu cenneti. Bu bölgede hayat kadınları ile birlikte olmak da doğal karşılanıyor.

4. Berlin, Almanya

Berlin, alışılmışın dışında bir eğlence yaşamına sahip. Çarpıcı partileri, seks kulüpleri ve Birinci Dünya Savaşı’ndan kalma genelevleriyle, gerçek bir günah şehri olarak görülüyor. Bu ilginç eğlence tarzının yanı sıra müzik tarzıyla kendine hayran bırakan gece kulüpleri de Berlin’de oldukça ilgi görüyor.

5. Tijuana, Meksika

Tijuana, Vahşi Batı kurallarının yanı sıra vahşi bir eğlence anlayışının da hüküm sürdüğü, hayat kadını olarak çalışmanın serbest olduğu bir şehir. Ayrıca alkol kullanma yaşının da Avrupa’daki uygulamanın aksine 18’le sınırlandırıldığını bilmekte yarar var.

6. Moskova, Rusya

Moskova, bütçenize ve müzik zevkinize uyacak birbirinden güzel eğlence mekanlarının yanı sıra striptiz kulüpleriyle de ünlü. Votkanın ve ortamın sıcaklığına kapılıp eğlencenin doruklarına çıkmak mümkün.

7. Amsterdam, Hollanda

Amsterdam, uyuşturucu etkisi olan esrar, mantar, kek gibi maddeleri kullanmanın yasal olduğu en popüler noktalarından biri Red Light District. Camekanların arkasında müşteri bekleyen hayat kadınları, erotik shopları ve eğlence mekanları ile dikkat çeken bu bölgede, fotoğraf çekmek ise yasak.

8. Angeles City, Filipinler

Filipinler’in Pampanga bölgesinde bulunan Angeles City, etkileyici plajlarından çok, seks turizmi ile adını duyuran bir yerleşim yeri. Angeles City’de, striptiz kulüplerinin dışında sokaklarda da çok sayıda hayat kadını ile karşılaşmak mümkün.

9. Las Vegas, ABD

Dünyada kumar ve eğlence denildiğinde ilk akla gelen yerlerden biri olan Las Vegas, lüks kumarhaneleri ve rengarenk gece kulüpleriyle Amerika’nın en popüler eğlence merkezi. Bu cezbedici günah şehrine gittiğinizde unutmamanız gereken en önemli kural ise: Vegas’ta olan Vegas’ta kalır.

10. Pattaya, Tayland

Özellikle seks turizmi ile dünya çapında tanınan bir ülke olan Tayland’ta, içkinin su gibi aktığı unutulmaz eğlencelerden sıkılıp kendinizi dövüş gösterilerinin yapıldığı kalabalık mekanlarda bulabilirsiniz. Ziyaretçilerine 24 saat boyunca aralıksız eğlenme imkanı sunan Pattaya, gece hayatıyla dünyanın bir numarası olarak gösteriliyor.

Sınırsız bir eğlence için dünyanın dört bir yanında bulunan bu eşsiz ve çarpıcı şehirleri ziyaret ederek, günaha daveti kabul edebilirsiniz.

Düşüncelerinizi Yorum Olarak Yazabilirsiniz 💬

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz