Yaz sezonunun gelmesiyle tatilciler Ölüdeniz kiralık villa fiyatları ve seçenekleri gibi aramalara başladı. Yazlık veya villa kiralamak son dönemlerde oldukça popüler oldu. Bunun sebebi hem insanların kendi özel hayatlarına sahip olması hem de otel ya da tatil köyü tatilini birebir yaşamasıdır. Aynı zamanda süre olarak da daha uzun süre kiralama seçenekleri de olduğu için oldukça avantajlıdır.

Sevdiklerinizle, ailenizle ya da arkadaşlarınızla harika bir tatil yapma imkanı bulabileceğiniz kiralama seçeneğini, güvenilir sitelerden yapmanız gerekir. Çünkü piyasada her ne kadar fazla tatil siteleri olsa da, aslında bunlardan bir kısmı ise ne yazık ki kötü niyetle kurulmuş sitelerdir. Bunlara para kaptırmamak ya da görünenden ve yansıtılandan daha farklı durumlarla karşılaşmamak için yazlık ve villa kiralama yapacağınız siteye güveniyor olmanız gerekir.

Ölüdeniz Kiralık Villa

Ölüdeniz, Muğla’ya bağlı olan harika bir tatil beldesidir. Özellikle yazın hem yerli hem de yabancı turistler tarafından tercih edilir. Özellikle sakinliği ve dalgaların azlığı ile bilinen ve en çok da bu sebeple tercih edilen Ölüdeniz’de otel ve tatil köylerinin yanı sıra da villa ve yazlık kiralama seçenekleri de bulunur.

Bu kiralama işlemlerinin yapılacağı sitelerin doğru tercih edilmesi oldukça önemlidir. Çünkü sıklıkla dolandırıcılık vakaları da yaşanmaktadır. Bu sektörde tatilpremium.com en güvenli ve başarılı sitelerdendir. Ölüdeniz villa kiralama ve yazlık kiralama konusunda öncelikli olarak tercih edilen tatil beldelerinden biridir.

Ölüdeniz Kiralık Villa ve Yazlık Seçenekleri

Ölüdeniz’de birçok villa ve yazlık kiralama seçenekleri bulunur. Tatilpremium.com sitesinde de birçok seçenek vardır. Web sayfasına gelerek arama kısmına bölge olarak Ölüdeniz yazdıktan sonra tarihi de belirtmeniz yeterli olacaktır.

Verdiğiniz tarih aralıklarında müsait olan villa ve yazlıklar ekranlarınızda listelenerek size seçim yapma imkanı sunar. Aynı zamanda sıralamadan da dilediğiniz türü seçerek villaları sıralayabilirsiniz. En düşük fiyatlıdan, en yüksek fiyatlıdan ya da puan ve popülerliğe göre villaları sıralayabilirsiniz.

Villalarda birçok imkan vardır:

  • Villa Wise 10 kişilik villadır. Toplam 5 adet banyosu ve özel havuzu bulunan villa, 5 adet de yatak odasına sahiptir. Açık mutfağa sahiptir. Villa olarak oldukça geniş ve konforludur. Kapalı otoparkı, spor salonu, yerden ısıtması gibi birçok özelliği daha bulunmaktadır.
  • Villa Ayva biraz daha küçüktür. 8 kişilik olan villa, 4 yatak odası, 3 banyo ve özel havuza sahiptir. Her ne kadar Villa Wise’a göre küçük olsa da lüks villalar arasında yer alır. Aynı zamanda en az 5 gece kiralama şartı bulunan villada, aileniz ya da arkadaşlarınızla harika bir tatil fırsatı yaşarsınız.
  • Villa Blue ise en çok tercih edilen villalardan biridir. Aile villası olarak da düşünülebilen bu villa 6 kişiliktir. Toplam 3 yatak odasına sahip olan villa 2 banyoya ve özel havuza sahiptir. Bebek beşiği de bulunan villada birçok özellik daha mevcuttur. Lüks villalar arasında kalan bu villada da en az 5 gece kiralama yapılması gerekir.
  • Villa Alınca en pahalı villadır. Dağ köyünde yer alan villa, konum olarak da harika bir yerdedir. 8 kişilik olan bu villada 4 yatak odası, 4 banyo ve özel büyük havuz bulunur. Jakuzi gibi hizmetleri de olan villanın, lükslük konusunda sınırı bulunmamaktadır. Kiralama seçeneği diğerlerinden farklı olarak en az 2 gece ile sınırlandırılmıştır.

Bunlar yalnızca web sitesinde yer alan villaların birkaçıdır. Eğer siz de villa ya da yazlık kiralamak ve tatil keyfini doyasıya çıkarmak isterseniz web sitesine gelerek tüm kiralama seçeneklerine bakabilirsiniz. Böylece size en uygun villaya karar vererek iletişime geçip, villanızı seçebilirsiniz.

ölüdeniz kiralik villa

Ölüdeniz/Fethiye Kiralık Villa Fiyatları

Villa fiyatları ortalama olarak en düşük 700 TL’den başlamaktadır. Villanın türüne, konumuna, genişliğine ve sunduğu imkanlara göre değişiklik gösteren fiyatları geceliği 10000 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Her villanın belirli şartları bulunur.

Bu şartlar örneğin kiralamada gün şartı olabilir. Bazı villaları en az 5 gün, 2 gün ya da 7 gün gibi kiralamanız gerekir. En az 5 gün kiralama şartı olan villayı kiraladığınız zaman parasını tam ödersiniz. Herhangi bir sebepten dolayı 3. gün villadan ayrılmanız gerekse bile para iadesi almazsınız.

Ölüdeniz’de Yapılacaklar & Görülmesi Gereken Yerler

Ölüdeniz, hem konumu hem de sahip olduğu güzellikleri açısından oldukça güzeldir. Örneğin Ölüdeniz’e giden herkes Kelebekler Vadisini görmelidir. Aynı zamanda paraşüt atlayışı ya da jeep ile safari gibi imkanlardan da yararlanabilirsiniz. Tabiat Parkına giderek görsel güzelliklerinden yararlanabilirsiniz.

Kabak Koyu Vadisi de hem gezilecek hem de görülecek yerlerden biridir. Ölüdeniz’de yapılacak ve gezilecek daha birçok seçenek vardır. Eğer burada bir tatil planlıyorsanız gideceğiniz ve gezeceğiniz yerlere de gitmeden önce karar verip, zaman kaybetmeden gitmeniz gerekir. Herkesin görmesi gereken güzelliklerden olan Ölüdeniz’e gelerek hem tatilin hem de doğal güzelliklerin tadını çıkarabilirsiniz.

2 YORUMLAR

Düşüncelerinizi Yorum Olarak Yazabilirsiniz 💬

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz