İstanbul Havalimanı, her yıl on milyonlarca yolcuyu ağırlayan Avrupa’nın en büyük merkezlerinden biri. Havalimanı yolcuları için otopark en önemli konular arasında. İstanbul Havalimanı gibi yoğun bir havalimanında, otopark problemi yaşamamak adına profesyonel bir hizmet almak, ciddi anlamda zaman kazandırabilir. Peki bunun için ne yapılmalı?

İstanbul Havalimanı Otoparkı Tavsiyeleri

Uçuştan Kaç Saat Önce Havalimanına Gelmeli?

Havayolu seyahatlerinde, uçağın kalkış saatinden belli bir süre önce havalimanına gitmek çok önemli. Check in saatini kaçırmamak adına iyi bir planlama yapılmalı. İç hat yolculuğu yapacaklar için, uçuştan 1 saat önce gelmek, dış hat yolculuklarından ise 2 saat önce gelmek önerilir. Bununla birlikte risk almak istemiyorsanız, daha da öncesinde havalimanına gitmeniz önemli.

Tabii ki havalimanında aracınızı otoparka park etmek de önemli bir zaman, bu nedenle aracınızı hızlı ve güvenli bir şekilde otoparka koyacak vale hizmeti fark yaratabilir. Özellikle İstanbul Havalimanı gibi yoğunluğun yüksek olduğu noktalarda otoparka aracınızı koymakla vakit kaybetmeden, IGA Pass hizmetinden yararlanabilirsiniz.

IGA Pass Vale Hizmetinden Yararlanın

iGA vale ve otopark hizmeti, İstanbul Havalimanı otopark hizmeti konusunda premium bir çözüm sunuyor. İstanbul Havalimanı’nın otoparkı dünyanın en büyük tek çatı altındaki otoparkı, bu nedenle bireysel olarak otoparka aracınızı park etmeniz zaman kaybettirebilir.

iGA Pass vale hizmeti, standartların çok ötesinde vale ve araç bakım hizmeti vererek İstanbul Havalimanı’nda sorunsuz bir deneyim sunuyor. Otoparkın 40 bin araç kapasiteli ve 5 bloktan oluştuğu düşünülürse, vale hizmeti oldukça avantajlı.

2500 kamera ile kontrol edilen otopark, güvenli ve üst düzey teknolojik standarda. İstanbul Havalimanı otopark hizmeti kapsamında, 3 vale teslim alma noktası ve 2 vale teslim etme noktası yer alıyor. 

İstanbul Havalimanı otoparkında bu hizmeti almak için IGA Pass Extra ya da IGA Pass Premium üyeliği almanız yeterli. Bir defaya mahsus olarak otopark hizmetinden faydalanmak istiyorsanız, vale noktasında ödeme yapabilirsiniz. 

IGA Pass İle Gelen Diğer Premium Servisler Neler?

IGA Pass, İstanbul Havalimanı otopark sürecini oldukça pratik ve ayrıcalıklı hale getiriyor. Aracınız, dünyanın en büyük otoparklarından birinde, binlerce kameralı güvenlikli bir ortamda bulunuyor. Bununla birlikte, aracınızı valeye teslim ettikten sonra sizi bekleyen farklı ayrıcalıklar da var.

IGA Lounge, uçuş öncesinde Business Class konseptinde zaman geçirmeyi sağlayan bir alan. Ücretsiz masaj ve harika bir havalimanı manzarasının yanı sıra Türk ve dünya mutfağından harika lezzetler sunuluyor. 

IGA Meet & Greet, karşılama ve yolculama sürecini profesyonel hale getiriyor. 

Bunlara ek olarak iGA pop up lounge, iGA Buggy ve meeting lounge hizmetleri, fast track ayrıcalığı da size kendinizi değerli hissettirecek. 

Düşüncelerinizi Yorum Olarak Yazabilirsiniz 💬

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz